Dr. Alekseja Zavorina jaunās prasmes un zināšanas

Dr. Alekseja Zavorina jaunās prasmes un zināšanas

29.02.2016

Dr. Aleksejs Zavorins atsāk darbu Prof. Jāņa Ķīša klīnikā pēc 3 mēnešu prakses Austrijā (“Landeskrankenhaus Graz Universitätsklinik für Dermatologie und Venerologie”).

Prakses laikā Dr. Zavorins ir pilnveidojis prasmes dzimumzīmju un citu ādas veidojumu pārbaudē ar dermatoskopu, kā arī vispārēju ādas un seksuāli transmisīvu slimību ārstēšanā. Īpašu uzmanību perspektīvais ārsts pievērsis fototerapijas izmantošanai psoriāzes un vitiligo pacientu aprūpē.

Dr. Zavorins ir asistējis dermatoloģiskās operācijās un uzlabojis iemaņas darbā ar medicīniskiem lāzeriem un IPL iekārtām.

Atzīmēsim, ka Dr. Zavorins ir absolvējis RSU Medicīnas fakultāti ar izcilību un pastāvīgi apmeklē starptautiskus kursus un kongresus, tajā skaitā, Vācijā, Spānijā, Dānijā un Austrijā. Dakteris kopā ar Prof. Ķīsi ir līdzautori “Springer” izdevniecības rokasgrāmatai krioķirurģijā.


( Dr. Zavorins ar pasaules slavenu onkodermatoloģi Dr. I. Zalaudeku )

Grācas slimnīcā Dr. Zavorins praktizējās tādu slavenu dermatologu uzraudzībā, kā Dr. I. Zalaudeka un Dr. L. Cerroni. Aicinām nepalaist garām iespēju pierakstīties pie šī perspektīvā speciālista!

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu