Apavu dezinfekcija ar ierīci KLENZ!

Apavu dezinfekcija ar ierīci KLENZ!

28.01.2016

“British Analytical Agency” veiktā pētījumā sporta un ielas apavos tika atrastas apmēram 140 000 sēnīšu sporas katrā kurpē.

Mūsu podologi iesaka - lai pēdas pēc ārstnieciskās pēdu aprūpes atkārtoti nesaskartos ar patogēniem mikroorganismiem, kas atrodas zeķēs, zolītēs un apavos – tie jādezinficē apavu dezinfekcijas ierīcē. „KLENZ” dezinficē ne tikai sēnīšu slimību gadījumā, bet arī hiperhidrozes (svīstošu pēdu) un bromhidrozes (svīšana ar nepatīkamu aromātu) gadījumos.

Ierīcē ar speciālas ventilēšanas sistēmas palīdzību apavos, zolītēs u.c. iekļūst ozons un nano sudraba daļiņas, kas novērš baktēriju un sēnīšu klātbūtni un noārda nepatīkamā aromāta molekulas. Pēc apavu apstrādes KLENZ ierīcē par 99% samazinās baktērijas, vīrusu un sēnīšu sporas.

Ierīces lietošana ir videi draudzīga, ekonomiska un pilnībā nekaitīga. Procedūra ir saudzīga apaviem, jo netiek izmantots ne karstums, ne šķidrumi, ne ķimikālijas.

Apavus varat atnest uz mūsu klīniku gan nākot uz konsultāciju pie ārstiem, gan apmeklējot podologu vai citus speciālistus. Viens apavu pāris jādezinficē 8 minūtes, bet varat paņemt līdzi arī vairākus. Par viena apavu pāra dezinfekciju būs jāmaksā 3 euro, taču, ja atnesīsiet divus vai vairāk – tikai 2 euro par pāri.

Jāiegaumē, ka sēnīšu slimību ārstēšanās periodā apaviem jāveic dezinfekcija- reizi mēnesī, kā arī regulāri jānomaina zeķes.

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu