Atopiskā dermatīta klīniskais pētījums

Atopiskā dermatīta klīniskais pētījums

12.06.2019

Līdz š.g. 22. jūlijam, Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika aicina piedalīties klīniskā pētījumā cilvēkus, kuri cieš no vidēji smaga līdz smaga atopiskā dermatīta vai ekzēmas.

Pētījuma mērķis ir pētāmo zāļu tablešu formas drošuma un efektivitātes novērtējums salīdzinājumā ar placebo, ārstējot atopisko dermatītu.

Pētījumā var piedalīties, ja:

  • Jums ir vidēji smags līdz smags atopiskais dermatīts un ir bijuši simptomi 1 gadu vai ilgāk
  • Jums ir bijusi nepietiekama atbildes reakcija pret vietējas iedarbības zālēm vai ir bijušas vajadzīgas sistēmiskas zāles
  • Pētījuma laikā izvairīsieties no ilgstošas uzturēšanās saules gaismā un/vai solārija apmeklēšanas vai citu ultravioletās gaismas avotu iedarbības
  • No 18 gadu vecuma

Piedaloties klīniskajā pētījumā, dalībnieki piekrīt ievērot ieplānoto pētījuma vizīšu, laboratorijas izmeklējumu un citu pētījuma procedūru plānu visa pētījuma laikā (līdz 24 nedēļas).

Piemērotiem pētījuma dalībniekiem visas pētāmās zāles (vai placebo), ar pētījumu saistītie izmeklējumi un pētījuma ārstu vizītes tiks nodrošinātas bez maksas visu pētījuma laiku (līdz 24 nedēļām).

Piedalīšanās ir brīvprātīga. No pētījuma ir iespējams izstāties jebkurā brīdī.

Sīkākai informācijai un konsultācijai par piemērotību dalībai aicinām zvanīt +371 262 88 707 vai rakstīt uz info@dermatologs.com.

Comments