Jaunums – dāvanu karte dermatoloģijas pakalpojumiem!

Jaunums – dāvanu karte dermatoloģijas pakalpojumiem!

01.12.2015

Tagad jums ir vēl nebijusi iespēja sev nozīmīgiem cilvēkiem pasniegt neaizmirstamu un īpašu dāvanu – dāvanu karti mūsu klīnikā estētiskās dermatoloģijas un veselības veicinošiem pakalpojumiem.

Skaista āda liek starot – tā palīdz justies labi un komfortabli jebkurā situācijā. Jūs varat piepildīt kāda sapni par skaistāku un veselīgāku ādu pavisam vienkārši – uzdāviniet dāvanu karti mūsu klīnikā, un, izmantojot modernākos estētiskās medicīnas sasniegumus, mēs parūpēsimies par rezultātu. Iepazīstieties tuvāk ar mūsu piedāvātajiem estētiskās dermatoloģijas pakalpojumiem šeit.

Dāvanu kartes piedāvājumā ietilpst arī podologa, fizioterapeita un mūzikas terapeita pakalpojumi.

Ja vēlaties pasniegt vērtīgāku dāvanu, piedāvājam sakombinēt vairākas dāvanu kartes. Karšu skaits, ko var iegādāties viena persona, nav ierobežots. Mēs saprotam, ka, vēloties iegādāties dāvanu karti, jums var rasties jautājumi par gaidāmo procedūru un tās rezultātiem, tāpēc palīdzēsim kopīgi izvērtēt, kāds varētu būt atbilstošākais terapijas veids vislabākā estētiskā rezultāta sasniegšanai.

Dāvanu kartes uzrādītājam būs pieejama bezmaksas konsultācija (šādas konsultācijas parastā cena ir vidēji 25 EUR), kuras laikā tiks izvēlēts piemērotākais pakalpojums. Šī dāvana būs labākais risinājums, ja vēlaties, lai tās saņēmējs justos pārliecināts, īpašs un novērtēts.

Apmaksu varat veikt ar pārskaitījumu, bet saņemt tā mūsu klīnikā vai pēc juridiskās adreses. Lūdzam veikt dāvanu kartes pasūtījumu iepriekš, izmantojot epastu vai mūsu centrālo tālruni kontaktu lapā. Visu mūsu kontaktu informāciju var aplūkot šeit.


Comments