Disclaimer

Jebkuri terapijas rezultāti, kas attēloti šajā mājaslapā sakarā, ir tikai un vienīgi pieņēmums par to, ka Jūs varētu iegūt tādus pašus rezultātus. Nav nekādas garantijas, ka Jūs gūsiet tādus rezultātus, kādi tiek minēti šīs mājaslapas sadaļās. Ja Jūs uzticaties šajā mājaslapā aprakstītai informācijai, Jums jāpieņem varbūtība, ka Jūs rezultāti var būt mazāk veiksmīgi.

 

Jebkura informācija šīs mājaslapas ietvaros nedrīkst tikt uzskatīta par vidējo rādītāju. Informācija par cilvēku panākumiem, kas atrodama šajā mājaslapā, netiek uzskatīta par vidējo statistikas rādītāju.

 

Kopējais terapijas rezultāts ir balstīts uz daudziem faktoriem. Mums nav iespējas noteikt, cik veiksmīgs Jūs būsiet, tā kā mēs Jūs nepazīstam un nezinām Jūsu biogrāfiju, Jūsu darba ētiku vai prasmes biznesā.

Ja izmantojet Pacientu Izglītošanas nodaļā iegūtu informāciju, tad pirms sāciet spert praktiskus soļus, vispirms meklējiet padomus no mūsu klīnikas speciālistiem.

Pilnīgi visa informācija, kas ir šīs mājaslapas satrurā, ir rūpīgi jāizvērtē. Visas atrunas, kas ir aprakstītas šeit vai mūsu mājaslapas sadaļās, ir attiecināmas uz jebkuriem piedāvājumiem vai citām iniciatīvām, kas var tikt izrādītas no mūsu uzņēmuma puses.

Jūs piekrītat, ka SIA J. Ķīsis nenes nekādu atbildību par Jūsu lēmumiem, kas ir radušies sakarā ar mūsu mājaslapā izvietoto informāciju.

 

Pēdējās izmaiņas: 26. marts, 2015

Autortiesības © 2006-2015 SIA J. Ķīsis