Kriolipolīze

Kriolipolīze ir tauku sasaldēšanas procedūra, kas ar precīzi kontrolēta aukstuma palīdzību iznīcina taukšūnas.

Kriolipolīze nav ķirurģiska procedūra – tās laikā netiek izmantoti ne skalpeļi, ne anestēzija. Tā ir taukšūnu iznīcināšana ar aukstuma terapiju.

Taukšūnu skaits kļūst nemainīgs mūsu organismos pēc pubertātes vecuma. Pieņemoties svarā, mainās šo šūnu izmērs, bet ne skaits. Dažādas tievēšanas un fitnesa programmas samazina taukšūnu izmēru, taču to daudzums paliek nemainīgs.

Kriolipolīzes darbības pamatā ir precīzi noregulētas, zemas temperatūras, kuras atbilst tieši taukšūnu sasalšanas punktam, nenodarot bojājumus blakus esošajiem audiem, nerviem un asinsvadiem. Sasaldētās (kristalizētās) taukšūnas tiek iznīcinātas (tās atmirst) un sadalās. Vielmaiņas procesi sašķeltos taukus pārstrādā, bet atmirušās šūnas tiek dabīgi izvadītas no organisma.

Kriolipolīze nav piemērota, ja ir:

Kriolipolīzes procedūras apraksts

Pirms tauku sasaldēšanas procedūras tiek veikta konsultācija, kuras laikā tiek izvērtēta klienta veselības stāvokļa atbilstība aukstuma terapijai.

Katrai apstrādes zonai tiek izmantoti atbilstoši uzgaļi un gēla spilventiņi, kas piekļaujas ķermeņa formai. Kriolipolīzes laikā, pie ādas piespiestais uzgalis iesūc vakuumā problēmzonas audus. Terapijas pirmajās minūtēs ir jūtams vēsums, arī tirpšana.

Vairums klientu procedūras laikā atpūšas, lasa, skatās video vai izmanto savu portatīvo datoru. Pēc tauku saldēšanas var atgriezties ikdienas gaitās.

Tauku sasaldēšanas kandidāts var būt praktiski jebkurš, kuram ir iespējams viegli sakniebt pirkstos tauku slānīti. Tauki uzkrājas dažādi – vīriešiem visbiežāk uz vēdera un ķermeņa augšdaļā, savukārt sievietēm – gūžu un gurnu apvidū. Aukstuma terapija tauku iznīcināšanai ir lieliski piemērota tām ķermeņa zonām, kuras ir ļoti grūti vai neiespējami koriģēt ar fiziskajām aktivitātēm vai diētām. Kriolipolīzei piemērotās apstrādes zonas ir:

Kur var veikt kriolipolīzi?

Pieaugot ķermeni koriģējošo procedūru popularitātei un pieejamībai, arī kriolipolīzes procedūru sniedzēju skaits pieaug. Izvēloties tauku sasaldēšanu, ir ļoti būtiski ņemt vērā, ka šī procedūra ir saudzīga un droša tikai ar augsti attīstītām tehnoloģijām – lētas iekārtas ir bīstamas veselībai. Lai neradītu audu bojājumus, tauku dzesēšanas iekārtām jānodrošina precīza dzesēšanas temperatūra, precīzi noteiktu ilgumu, cieši un nevainojami pieguļot pie apstrādes zonas.

CoolSculpting ir pasaules līderis kriolipolīzē – ar iekārtu ir veiktas vairāk kā 4 milj. procedūras, un 79% klientu ir bijuši apmierināti ar rezultātiem. Tāpat šī tehnoloģija tiek nepārtraukti uzlabota un attīstīta, pārliecinoties par tās iedarbību un drošību. Ar CoolSculpting ir veikti vairāk kā 60 klīniski pētījumi, un iekārtas uzgaļi ir aprīkoti ar īpašu, patentētu temperatūras kontroles sistēmu, kas automātiski atslēdz sistēmu, ja dzesēšanas laikā tiek fiksētas neatbilstošas temperatūras svārstības. Kontroles sistēma novērš cilvēciskā faktora kļūmes, pasargājot klientus no apsaldējumiem vai rētām.

Prof. J. Ķīša klīnikā ir Baltijā vienīgā CoolSculpting iekārta.

Kriolipolīzes process

Konsultācija

Tiek noskaidrotas vēlamās apstrādes zonas un klienta veselības stāvokļa atbilstība aukstuma terapijai

Procedūra

Ar precīzi kontrolētu dzesēšanu tiek apstrādātas problēmzonas

Atkārtota vizīte

Vēlamā rezultāta sasniegšanai var būt nepieciešamas vairākas procedūras

Kriolipolīzes cenas

Kriolipolīzes procedūru plāns ievērojami atšķiras katram klientam. Ņemot vērā mainīgos faktorus cenas aprēķināšanā, klients tiek informēts par gala summu konsultācijas laikā pēc prioritāro apstrādes zonu noteikšanas.

Klīnikas dermatologi

Ārsti

Rezidents Elīza Sālījuma

Uzdot jautājumu Pieteikties vizītei

Dr. Aleksejs Zavorins

Uzdot jautājumu Pieteikties vizītei

Dr. Dmitrijs Malošiks

Uzdot jautājumu Pieteikties vizītei

Augstas kvalifikācijas ārsti

Dr. Med. Olga Zaikovska

Uzdot jautājumu Pieteikties vizītei

Profesors

Prof. Jānis Ķīsis

Uzdot jautājumu Pieteikties vizītei

Pieteikties vizītei

Mēs ar Jums sazināsimies, lai atgādinātu par pieraksta laiku!
Pieteikties vizītei
Atcelšanas politika

Uzdot jautājumu

Vārds *
E-pasts *
Uzdot jautājumu *

Paldies par Jūsu jautājumu!

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā