Lomi-Lomi masāža

Lomi-Lomi jeb Havajiešu masāža tiek dēvēta arī par „Mīlestības rokām”, un tās mērķis ir sniegt dziļi psiholoģisku un fizisku relaksāciju, atdzīvinot prātu, ķermeni un garu, likvidējot enerģētiskās blokādes un atverot enerģijas ceļus organismā.

Kā pētnieks Maks Erīdemons Longs raksturo, aptuvena priekšstata gūšanai par Lomi-Lomi, „jāapvieno zviedru masāža (klasiskā eiropiešu masāža), dažādi ārstniecisko vannu veidi, hiropraktikas (manuālās terapijas) paņēmieni, osteopātija, stounterapija (akmeņu masāža), iedvešana un senā „roku salikšanas” māksla.”

Lomi-Lomi masāžas pirmsākumi ir meklējami Mauri masāžā, Polinēzijas salās, un tā ir cieši saistīta ar Hunas filozofiju, kas uztver cilvēku kā harmonisku būtni, kuras mērķis ir „dāvināt pasaulei savu labestību un nedarīt nevienam pāri”. Tradicionāli šo masāžu veica priesteri cilvēkiem, kuri bija lielu dzīves pārmaiņu priekšā; tika uzskatīts, ka masāža attīra dvēseli un paver plašākas iespējas.

Lomi paņēmieni savieno prātu ar ķermeni, ievedot to citā līmenī, un uzsverot, ka spēks un enerģija nāk no iekšienes, un negatīvais pārtop citā formā; lomi ir kā rituāla terapija ir instinktīvu un brīvas formas tehniku.

Lomi-Lomi:

Masāža palīdz:

Masāžas seansa apraksts

Seanss sākas ar klusumu starp fizioterapeitu un klientu. Ja klients vēlas, tas var izklāstīt savu ierašanās iemeslu vai dziedināšanas mērķi.

Masāža tiek sākta ar visa ķermeņa virsmas apstrādi, pakāpeniski pārejot pie zemādas tauku šķiedrvielām. Tālāk seko iedarbība uz fascijām un muskuļiem, locītavu saitēm, kurai seko iedarbība uz vēdera un krūšu dobuma iekšējiem orgāniem; tiek veiktas izvēles manipulācijas uz ekstremitāšu locītavām, gūžas kaula, mugurkaula; tiek veikta kranio-sakrālā terapija.

Tā kā masāža tiek balstīta uz instinktīvām sajūtām, tā var atšķirties formātā un secībā, un tā ilgst ne mazāk kā 2 stundas (līdz pat 6 stundām).

Masāžu neveic:

 

Lomi-Lomi masāžas cenas

Pakalpojums Cena
Lomi-lomi masāža (60 min.) 40.00€
Lomi-lomi masāža (120 min.) 60.00€

Lomi-Lomi masāžas process

Konsultācija

Vispārēja fiziski funkcionālā stāvokļa apsekošana

Lomi-Lomi masāža

Masāžas process tiek pielāgots atbilstoši pacienta situācijai

Klīnikas dermatologi

Pieteikties konsultācijai

Mēs ar Jums sazināsimies, lai atgādinātu par pieraksta laiku!
Pieteikties konsultācijai