Mezodiegi! Jauna procedūra mūsu klīnikā!

Mezodiegi! Jauna procedūra mūsu klīnikā!

26.09.2013

Mezodiegi (tredliftings) ir ādas liftinga un audu nostiprināšanas procedūra, kuras laikā ārsts ādā ievada speciālos diegus ar nolūku stimulēt audos jauna kolagēna veidošanos.

Pēc savas būtības mezodiegs ir sistēma, kura sastāv no adatas nesēja un polidioksanona diega. Ar adatas palīdzību diegs tiek ievietots ādā, pēc tam adata tiek izvilkta, bet diegs paliek iekšā. Polidioksanons ir materiāls, ko medicīna pazīst jau vairākus gadu desmitus. Tas tiek izmantots kā šujmateriāls. Šie diegi audos pilnībā uzsūcas 240-270 dienu laikā. Gala metabolīti tam ir ūdens un ogļskāba gāze.

Diegi tiek ievadīti zemādas augšēja slānī, kur veido „mīksto firozi”. Procedūras rezultātā veidojas kolagēna šķiedras ap diegu, uzlabojas mikrocirkulācija, kā arī tiek stimulēta lipolīze jeb tauku šķelšana ievades zona.

Mezodiegu procedūru var izmantot kā novecošanas profilaksi salīdzinoši jaunam sievietēm, tomēr vislabākā pacientu grupa šai procedūrai ir  pacienti ar izteiktu novecošanos – grumbām un ādas „ļenganumu” vaigu un zoda rajonā, ap muti. Īpaši ieteicama šī procedūra ir cilvēkiem, kuru problēmu risināšanai būtu vēlama plastiska operācija, tomēr viņi to nevēlās.

Mezodiegu pielietošanas iespējas:

1) seja, kakls,
2) gurni, vēders, augšdelmu iekšējās virsmas, krūšu, gurnu zona.

Indikācijas: ādas tonusa zudums, ādas ļenganums, grumbas, ptoze jeb audu noslīdēšana, apakšžokļa līnijas korekcija, celulīts.

Diegu liftinga priekšrocības: maztraumatiska procedūra, salīdzinoši ātra procedūras norise, minimāls rehabilitācijas periods. Procedūras rezultāts ir redzams uzreiz, tas pastiprinās mēneša laikā un saglabājas pat līdz pāris gadiem. Šī procedūra lieliski tiek kombinēta ar filleriem, mezoterapiju, botulīna toksīna injekcijām, ka arī ar lāzerprocedūrām.

Pirms procedūras uz ādas  tiek uzlikts anestezējošais krēms, kas mazina sāpju izjūtas procedūras laikā. Pēc procedūras jārēķinās ar iespējamiem zilumiem un nelielu audu pietūkumu un sāpīgumu pāris dienas.

Procedūras cenu nosaka izmantojamo diegu skaits. Vienai rezultatīvai procedūrai uz sejas ir nepieciešams  30-50 diegi. Atkārtotas procedūras parasti nav nepieciešamas. Rezultāts ir redzams vismaz 1 gadu.

Viena diega cena – 10 Ls (15 Eur).

Dr. Olga Zaikovska

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu