Netradicionāla un efektīva astmas ārstēšana ar Dr. Ivanu Dimitrovu Hristovu

Netradicionāla un efektīva astmas ārstēšana ar Dr. Ivanu Dimitrovu Hristovu

04.01.2016

Medicīnas darba stāžs 48 gadi, no kuriem 42 gadus Dr. Ivan Dimitrov Hristov pavadījis meklējot risinājumus bronhiālas Astmas ārstēšanai. Savā praksē izmeklējis vairāk kā 45’000 pacientu un nonāca pie slēdziena, ka Astma nav alerģijas slimība, kā to pieņemts uzskatīt mūsdienu medicīnā Dr. Ivanu Dimitrovu Hristovu (Bulgārija).

Astma ir neiroendokrīnās sistēmas traucējumu rezultāts. Lai cik tas paradoksāli neizklausītos tad mūsdienu medicīna ārstē alerģiju Astmā, nevis pašu Astmu, kas ir cēlonis.

Astmai ir divas raksturīgas pazīmes:

1) Neiroendokrīnie traucējumi – vienmēr;

2) Alerģiskie traucējumi – ne vienmēr, kas ir sekas neiroendokrīnā statusa izmaiņām.

Citiem vārdiem sakot, Astmai ir alerģija, nevis Astma ir alerģija.

Bronhiālajai Astmai ir 2 klīniskās formas:

A) Centrālā simpātiskā Astma- kuras iemesls ir dažādu vīrusu infekciju, vakcinācijas un imunitātes traucējumi. Šie iemesli iedarbojas uz centrālās nervu sistēmas struktūru un paaugstina tonusu veģetatīvajā nervu sistēmā, simpātiskā daļā, kā rezultātā rodas astma ar šādām pazīmēm: elpas trūkums, aizdusa, sauss klepus, iesnas, šķaudīšana.

B) Perifērā parasimpātiskā Astma – kuras cēloņi ir mitrs, auksts klimats, bakteriālās infekcijas, starojuma radiācija u.c.

Šādi apstākļi iedarbojas uz bronhiālā koka mīkstajiem audiem un paaugstina parasimpātiskā kodola tonusu-nervus vargus.

Sekojoši attīstās Astma ar šādiem simptomiem: aizdusas lēkmes, mitrs klepus un deguna polipoze. Mūsdienu tradicionālā medicīna Astmu ārstē visu pacienta mūžu.

Pēc Dr. I.D.Hristova metodes, Astmu ārstē gada laikā. Pēc ārstēšanās pacientam nav novērotas sūdzības ar atkārtotiem simptomiem jau 20-30 gadus.

Netradicionāla un efektīva astmas ārstēšana! 12.-14.janvārī mūsu klīnikā pacientus pieņems ārsts no Bulgārijas ar 42 gadu pieredzi bronhiālās astmas ārstēšanā Dr. I.D.Hristovs. Iepriekšējs pieraksts pa tālr. 28699111.

 

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu