Podologa ieteikums ziemā

Podologa ieteikums ziemā

11.02.2019

Par to, lai kājas būtu skaistas un veselas, jārūpējas ne tikai vasaras sezonā, kad uzvelkam vasaras kurpes, bet arī ziemas sezonā. Tieši tad, kad kājas ir ieautas slēgtos apavos, tām jāpievērš īpaša uzmanība. Šis padoms attiecās ne tikai uz sievietēm, bet arī vīriešiem. Atšķirībā no pedikīra meistara, kurš veic estētiskas procedūras veselām pēdām, podologi novērtē kāju nagu un pēdas stāvokli.

Pārāk šauri apavi, nepareizi apgriezti nagi un nepareizs pēdas noslogojums – šie trīs faktori komplektā ar pēdas anatomiskajām īpatnībām ir galvenais ieaugušu nagu cēlonis.

Tik pat būtiski ir neaizmirst par rūpīgu pēdu higiēnu. Pēdām neelpojot, sasvīstot, tām tiek kaitēts, un tiek veicināta dažādu sēnīšu slimību attīstība.

Naga nepievilcīgu izskatu bieži vien izraisa kāda trauma, kurai var pievienoties sēnītes infekcija. Pietiek ar sīku mikrotraumu, lai rastos labvēlīga vide sēnītes infekcijas attīstībai.

Jāatceras, ka sēnīšu slimību gadījumā bez ārstnieciskā pedikīra  un podologa  apmeklējuma nevarēs iztikt! Tāpat jāapbruņojas ar pacietību un jāņem vērā, ka šis ārstēšanas process varētu ilgt vairākus mēnešus.

Nepamet savas pēdas novārtā! Parūpējies par tām jau tagad, un sagaidi pavasari ar enerģiju katrā solī. Uz konsultāciju pie mūsu klīnikas speciālistiem vari pieteikties vien ar pāris klikšķiem.

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu