CoolSculpting - efektīvākais  veids, kā atbrīvoties no liekajiem taukiem

CoolSculpting - efektīvākais veids, kā atbrīvoties no liekajiem taukiem

07.03.2017

Pētījumi apliecina, ka ķermeņa liekais svars ir biežāk minētais neapmierinātības cēlonis ar savu izskatu. Ikviens pavasarī sāk domāt par pludmales sezonas nenovēršamo tuvošanos, jo peldkostīmā gribas izskatīties neatvairāmi.

Fakts, kas nav plaši zināms - tauku šūnas veidojas pubertātes laikā un pēc tam to daudzums saglabājas nemainīgs. Diemžēl, diētu un sporta nodarbību laikā iespējams vien samazināt tauku šūnu izmēru, taču ne to daudzumu. Atbrīvošanās no ģenētiskiem jeb iedzimtiem taukiem kā tauku krociņām uz muguras vai sāniem pat aktīvajiem sportotājiem sagādā ne mazums rūpju, taču dubultzodam nepalīdz nekādas diētas.

Mūsu klīnikai ir risinājums – slaidu un perfektu augumu iespējams iegūt ātri, nesāpīgi un kvalitatīvi ar jaunu, inovatīvu un citur pasaulē labi zināmu iekārtu CoolSculpting.

CoolSculpting ekskluzivitāte

Mūsu klientiem ir unikāla iespēja izmantot vienīgo šāda veida ierīci Baltijā! Pateicoties CoolSculpting ierīcei, tauku šūnas var iznīcināt un efektu saglabāt arī ilgtermiņā, jo procedūras darbības pamatprincips ir iedarbība tieši uz problēmzonām neinvazīvā veidā, rezultātā sasniedzot ķirurģiskas operācijas efektu.

CoolSculpting ir augstas precizitātes kontrolēta dzesēšana, kas iedarbojas tieši uz tauku šūnām, sasaldējot un sašķeļot tās, neskarot blakus esošos audus un šūnas. Pēc procedūras sašķeltie tauki caur limfātisko sistēmu tiek izvadīti no organisma. Vienas zonas apstrāde ilgst 35-60 minūtes un šo laiku var izmantot, lai palasītu grāmatu, noskatītos filmu vai vienkārši atpūstos no ikdienas!

Kāpēc mūsu klienti izvēlas CoolSculpting?

  • Procedūras laikā vēdera, augšstilbu, roku, dubultzoda, sānu u.c. ķermeņa daļu tauku slāņiem iespējams iznīcināt līdz pat 25% tauku!
  • Uzreiz pēc procedūras var doties tālākajās dienas gaitās.
  • Par CoolSculpting publicēti vairāk kā 60 klīniski pētījumi, kas apstiprina tā līdera pozīcijas nozarē. Pasaulē ir veiktas vairāk kā 4 miljoni procedūras ar ārkārtīgi augstu apmierinātības koeficientu – 8 no 10 klientiem ir sasnieguši vēlamo rezultātu.
  • Ja ierīces iedarbību salīdzina ar svīšanu sporta klubā vai atteikšanos no iecienītākajiem ēdieniem, ilgtermiņā CoolSculpting viennozīmīgi ir efektīvāks un vienkāršāks veids, kā iegūt skaistu augumu!

Комментарии

Авторизуйтесь, чтобы комментировать