Ādas atjaunošanas kurss izmantojot moderno tehnoloģiju apvienojumu

Ādas atjaunošanas kurss izmantojot moderno tehnoloģiju apvienojumu

26.09.2013

Šis ir speciāls rudens piedāvājums! Septembris – oktobris – novembris! Rudens ir īstais laiks, lai sāktu domāt par ādas izskata atjaunošanu un vasaras saulītes radītā kaitējuma novēršanu. Lai samazinātu ādas sausumu, likvidētu sīkās grumbiņas, kā arī uzlabot sejas ādas krāsu mūsu klīnika piedāvā 2 modernu tehnoloģiju – biorevitalizācijas un aktivētu trombocītu plazmas injekciju apvienojumu.

Speciāls rudens piedāvājums!

Septembris – oktobris – novembris! Tas nozīmē, ka apmēram ar 2 nedēļu intervālu Jūs apmeklēsiet mūsu klīniku, lai Jums tiktu veiktas injekcijas ādā. Kopā paredzētas 3 procedūras. Kurss sākas ar biorevitalizācijas procedūru – dziļu ādas mitrināšanu jeb piesātināšanu ar hialuronskābi, kas nodrošina visoptimālākos apstākļus ādas šūnu atjaunošanās procesam. Procedūras mērķis ir aizvietot mūsu dabīgo hialuronskābi, kuras daudzums ādā samazinās līdz ar vecumu vai saules staru iedarbības rezultāta. Hialuronskābes piesaistītais ūdens izlīdzina sīkās grumbiņas un uzlabo sejas ādas toni. Biorevitalizāciju veic ievadot hialuronskābi saturošu gēlu tieši ādā izmantojot multiplu nelielu dūrienu metodi – mezoterapiju. Pirms injekciju veikšanas ārsts uzliek uz ādu sāpes mazinošu krēmu.

2 nedēļas pēc biorevitalizācijas procedūras Jums tiks veiktas PRP injekcijas. Tas nozīmē ārsts procedūras laikā speciālā mēģenē paņems Jūsu paša asinis un apstrādās tās speciālā aparātā – centrifūgā. Centrifugēšanas rezultātā stobriņā atdalās asins plazmas daļa kopā ar trombocītiem no leikocītiem un eritrocītiem. Šie plazmas trombocīti centrifugēšanas laikā tiek aktivēti un izdala daudz aktīvo vielu. Iegūtais plazmas preparāts tiek ievadīts Jūsu ādā jau aprakstīto mezoterapijas injekciju veidā. PRP jeb aktivēta plazma satur dažādus augšanas faktorus un citokīnus, kas stimulē šūnu reģenerāciju, atjaunošanos, spēj paaugstināt kolagēna daudzumu ādā.

Vēl pēc 2 nedēļām Jums atkārtos biorevitalizācijas procedūru.

Tas nozīmē, ka 1,5 mēneša laikā Jūs saņemsiet mūsdienīgu ādas atjaunošanas kursu. Atsevišķi veicamo augstāk minēto procedūru izmaksas ir 400 Ls (580 Eur), bet iegādājoties uzreiz visu procedūru komplektu Jūsu izmaksas būs tikai 300 Ls (430 Eur)! Samaksa tiek veikta atnākot uz pirmo procedūru septembrī, oktobrī vai novembrī.

Dr. Olga Zaikovska

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu