Filleri

Filleri injekciju ievadīšana – procedūra, kuras laikā ādā vai zem ādas ievada speciālus preparātus ar nolūku izlīdzināt grumbas, panākt liftingu un  ādas jauneklīgu izskatu, kā arī lūpu apjoma palielināšanos.

Mūsu klīnikā izmanto tikai augstākās kvalitātes, pasaulē plaši izmantojamus produktus. Šie preparāti ir pilnībā biodegradējami (pilnībā sadalās un tiek izvadīti no organisma). Mēs strādājam ar Radiesse (kalcija hidroksiapatīta gēls) filleriem un dažādiem hialuroskābi saturošiem gēliem.  Šie preparāti ne tikai veic vizuālu korekciju (tilpumu), bet arī  dabīgā veidā iesaistās ādas vielmaiņas procesos, āda kļūst elastīgāka un tvirtāka.

Ar filleriem ir iespējams ne tikai aizpildīt kādu iekritušu grumbiņu vai palielināt lūpu apjomu. Ar šo progresīvāko dermatokosmetoloģijas metodi ir iespējams izmainīt vaigu, zoda vai deguna formu, kā arī pacelt „nokarājušos” vaidziņus.

Procedūra ilgst 30-60 minūtes. Preparāts tiek ievadīts ar ļoti plānu adatu tieši problēmas zonā. Speciāla atsāpināšana nav nepieciešama, bet pēc pacienta vēlmēm var izmantot lokālo anestēziju (lidokaīnu saturošs krēms). Ādas atjauninošais rezultāts ir redzams uzreiz, bet minimāls apsārtums un pietūkums var saglabāties vēl pāris dienas.

Preparātam pakāpeniski uzsūcoties, vizuālais efekts mazinās. Tāpēc nemainīga izskata saglabāšanai ir nepieciešamas regulāras procedūras vienreiz 6 – 12 mēnešos. Šo atkārtoto procedūru laikā ir nepieciešams jau mazāks produktu daudzums. Ja tiek veikta viena procedūra, tad tās rezultāts ir garantējams uz 8-12 mēnešiem.

 

Klīnikas kosmetologi

Ārsti

Ineta Šķiltere

Uzdot jautājumu Pieteikties konsultācijai

Ingrīda Rītiņa

Uzdot jautājumu Pieteikties konsultācijai

Augstas kvalifikācijas ārsti

Dr. Sigrija Freiberga

Uzdot jautājumu Pieteikties konsultācijai

Pieteikties konsultācijai

Mēs ar Jums sazināsimies, lai atgādinātu par pieraksta laiku!
Pieteikties konsultācijai