CoolSculpting

CoolSculpting - Nr. 1 iekārta pasaulē, lai atbrīvotos no liekajiem taukiem. Neinvazīva un inovatīva ķermeņa skulpturēšanas tehnoloģija, kas, sniedzot drošu un precīzi kontrolētu dzesēšanu, efektīvi un bez ķirurģiskas iejaukšanās iedarbojas uz zemādas taukšūnām, tās iznīcinot, un padarot problēmzonas slaidas.

Kas ir CoolSculpting?

Ar CoolSculpting vienā sesijā ir iespējams samazināt problēmzonas tauku daudzumu līdz pat 25%. Tāpat arī pēc procedūras nav nepieciešams atkopšanās laiks - pie ikdienas darbībām var atgriezties uzreiz pēc procedūras. Šī aukstuma terapija ir sevišķi saudzīga pret ķermeni, jo organisms pakāpeniski un dabīgā veidā atbrīvojas no iznīcinātajām taukšūnām, sasniedzot acīmredzamus rezultātus jau 2 mēnešu laikā.

 

 

CoolSculpting iedarbības apraksts

CoolSculpting jaunāko tehnoloģiju iekārta nodrošina augstas precizitātes kontrolētu dzesēšanu tieši  taukšūnu iznīcināšanai (neskarot blakus esošos audus, asinsvadus, nervus) dažādās problēmzonās – uz vēdera, augšstilbiem, sāniem, rokām, zem zoda u.c.

Ar precīzi noregulētu temperatūru, ar aukstuma terapiju apstrādātās taukšūnas tiek kristalizētas (sasaldētas), kā rezultātā tās sadalās. Laika gaitā vielmaiņas procesu ceļā sašķeltie tauki tiek pārstrādāti, bet atmirušās šūnas – izvadītas no organisma.

Taukšūnu skaits mūsu organismos izveidojas nemainīgs pēc pubertātes vecuma; diētas un notievēšanas programmas samazina taukšūnu izmēru, taču to skaits nesamazinās. Tā kā CoolSculpting procedūra iznīcina taukšūnas uz visiem laikiem, ir klīniski pierādīts, ka procedūras rezultāti ir ne tikai efektīvi, bet arī ilglaicīgi, un, ievērojot veselīgu dzīvesveidu - paliekoši.


CoolSculpting procedūras apraksts

Katra pacienta ķermenis un vēlmes ir unikālas. Pirms procedūru veikšanas tiek veikta padziļināta konsultācija, kuras laikā tiek izvērtēts viss ķermenis kopskatā (jeb “360 pieeja”); noteiktos gadījumos konsultācijā tiek piesaistīts arī fizioterapeits un/vai uztura speciālists. Kad tiek noskaidrots vēlamais gala rezultāts, tiek sagatavots personalizēts procedūru plāns.  Atšķirībā no daudzām citām tauku atbrīvošanās procedūrām, kuru galvenais mērķis ir samazināts tauku daudzums, klienta ķermenis tiek skulpturēts (tam tiek piešķirta vēlamā forma).

Vienas zonas apstrāde ilgst 35 līdz 60 minūtes, klientam ērti guļot vai sēžot. Procedūras laikā – atkarībā no apstrādes zonas - piedāvājam skatīties TV, lasīt grāmatu vai klausīties mūziku; īsumā sakot, relaksēties.

Pirms procedūras pie iekārtas tiek pievienots atbilstošajai apstrādes zonai piemērots uzgalis un gēla spilventiņš, kas piekļaujās ķermeņa formai. Aukstuma terapijas laikā šis uzgalis tiek piespiests pie apstrādājamās zonas, iesūcot vakuumā problēmzonas audus. Procedūras pirmajās minūtes uz ādas ir jūtams vēsums.

Visi uzgaļi ir aprīkoti ar temperatūras kontroles sistēmu, kas nodrošina precīzu un kontrolētu taukaudu dzesēšanu. Šī kontroles sistēma ir patentēta, un CoolSculpting ir pasaulē vienīgās aukstuma terapijas iekārtas, kurām tā tiek izmantota. Klīnisko pētījumu ceļā, zinātnieki ir līdz maksimālai precizitātei noteikuši efektīvai un drošai terapijai nepieciešamo temperatūru, kā arī terapijas ilgumu.

Būtiski piebilst, ka citas tauku samazināšanas aukstuma terapijas iekārtas tiek manuāli kontrolētas, nesniedzot 100% drošu vai iedarbīgu vadību pār iekārtu, tādejādi apdraudot pacienta veselību, vai sniedzot neapmierinošus rezultātus.

Pēc aukstuma terapijas apstrādātajai zonai fizioterapeits veic manuālu, 2-3 minūtes ilgu dziļo audu masāžu. Ir pierādīts, ka tūlītējas masāžas veikšana uzlabo aukstuma terapijas rezultātus līdz pat 67%.

Uzreiz pēc procedūras var īslaicīgi rasties apsārtums, zilumi, nieze, pazemināta apstrādātās zonas jutība, taču šīs pazīmes pāriet pāris dienu laikā. Neilgi pēc procedūras klientiem ir novērotas sāpes dziļākajos audu slāņos, kas pāriet pāris nedēļu laikā.

 

Cik drošas ir CoolSculpting procedūras?

CoolSculpting ir līderi savā jomā galvenokārt pateicoties to nepārtrauktajiem klīniskajiem pētījumiem, izmeklējumiem un tehnoloģiju attīstībai. Īpašā temperatūras kontroles sistēma nodrošina momentālu sistēmas atslēgšanos, ja tiek reģistrēta nevienmērīga vai neatbilstoša temperatūra, novēršot apsaldēšanas vai rētu veidošanās risku. Salīdzinot ar citām aukstuma terapijas iekārtām, kuru iestatījumus pašrocīgi regulē procedūras veicējs, CoolSculpting novērš cilvēcīgā faktora kļūmju rašanos.

Katrai procedūrai ir īpaši izstrādāta darbību secība, un procedūru veic tikai kvalificēti speciālisti, kuri ir izgājuši specializētus kursus krioterapijas ekspertu vadībā (kursi notiek CoolSculpting University ietvaros).

Par procedūru ir publicēti vairāk kā 60 klīniski pētījumi, kas pamato procedūras iedarbību, drošību un ilglaicīgos rezultātus. Iekārtas pastāvēšanas laikā ir veiktas nu jau 4 milj. procedūras ar sevišķi augstu klientu apmierinātības rādītāju (79% apmierinātu klientu; neapmierinošu rezultātu gadījumā pacientiem tiek piedāvātas alternatīvas programmas vēlamo rezultātu sasniegšanai).

Uz doto brīdi ir ierīkotas vairāk kā 5000 CoolSculpting iekārtas 75 valstīs visā pasaulē; 30% no šīm klīnikām ir ierīkotas 2 vai vairāk iekārtas, un 99% no visām klīnikām tās aktīvi izmanto. Prof. Jāņa Ķīša Estētiskās Dermatoloģijas Klīnikā atrodas Baltijā vienīgā CoolSculpting iekārta. 


Vai es esmu kandidāts CoolSculpting procedūrai?

Tauku samazināšanas procedūrai kandidāts var būt praktiski jebkurš, kuram ir iespējams viegli sakniebt pirkstos tauku slānīti. Aukstuma terapija ir lieliski piemērota ķermeņa zonām, kuras ir ļoti grūti vai neiespējami koriģēt ar fiziskajām aktivitātēm vai diētām:

Tāpat CoolSculpting ķermeņa skulpturēšana ir piemērota:

CoolSculpting procedūru nedrīkst veikt, ja ir kāds no šādiem stāvokļiem:

Īpaša uzmanība ir jāievēro, ja ir kāds no sekojošajiem stāvokļiem:

Klienta slimību vēsture un fizioloģiskā atbilstība procedūras veikšanai tiek noskaidrota konsultācijas laikā.

CoolSculpting process

Konsultācija

Katra ķermenis un vēlmes ir atšķirīgas. Tiek sastādīts personalizēts procedūru plāns, izvērtējot visu augumu kopskatā

Procedūra

Ar precīzi kontrolētu taukaudu dzesēšanu tiek apstrādātas problēmzonas; procedūras beigās tiek veikta dziļo audu masāža

Atkārtota vizīte

Apstrādāto zonu novērtēšana, vai ir sasniegts vēlamais rezultāts (~2 mēn. pēc procedūras); nepieciešamības gadījumā atkārtota procedūra

CoolSculpting procedūru cenas

Klients tiek informēts par gala cenu konsultācijas laikā, kad tiek izveidots procedūru plāns, kurā tiek skaidri noteiktas prioritārās apstrādes zonas un tām nepieciešamais procedūru skaits. Ja nepieciešamo procedūru skaits ir liels, pie procedūru plāna priekšapmaksas ir iespējams saņemt atlaidi.

 

 

Pakalpojums Cena EUR
Pirmreizēja konsultācija 50*
Dietologa konsultācija 30**

 

* Ja procedūra(-s) tiek veikta(-s) uzreiz pēc konsultācijas, konsultācija tiek veikta bez maksas. Izvēloties veikt procedūru(-as) vēlāk, procedūras(-u) gala cenai tiek piemērota atlaide konsultācijas cenas apjomā.

** Saņemot dietologa konsultāciju pēc procedūras vai procedūru cikla, dietologa konsultācijas maksa netiek ieturēta. Dietologa konsultācijas maksa tiek piemērota konsultācijai, kas tiek saņemta pirms procedūras(-u) veikšanas.

 

 

ZonaIlgums, minūtesCena EUR
Ārējie augšstilbi: 60 430
Iekšējie augšstilbi:

60

40

380

475

Vēders:

 

lielāks apjoms

60

40

60

380

475

700

Rokas:

60

40

380

475

Zods: 60 620
Kakls: 75 620
Sāni:

60

40

380

475

Mugurpuse: 60 380
Paduses: 75 620
Ceļi: 75 620
Zem nabas: 75 620

Klīnikas dermatologi

Ārsti

Dermatoloģe Rezidents Elīza Sālījuma

Uzdot jautājumu Pieteikties konsultācijai

Dermatoloģe Ingrīda Rītiņa

Uzdot jautājumu Pieteikties konsultācijai

Augstas kvalifikācijas ārsti

Dermatologs Dr. Aleksejs Zavorins

Uzdot jautājumu Pieteikties konsultācijai

Dermatologs Dr. Dmitrijs Malošiks

Uzdot jautājumu Pieteikties konsultācijai

Dr. Med.

Dermatoloģe Dr. Med. Olga Zaikovska

Uzdot jautājumu Pieteikties konsultācijai

Profesors

Dermatologs Prof. Jānis Ķīsis

Uzdot jautājumu Pieteikties konsultācijai

Pieteikties konsultācijai

Mēs ar Jums sazināsimies, lai atgādinātu par pieraksta laiku!
Pieteikties konsultācijai

Uzdot jautājumu

Vārds *
E-pasts *
Uzdot jautājumu *

Paldies par Jūsu jautājumu!

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā