Dzintra Zariņa

Mūzikas terapeite Dzintra Zariņa

07.07.2010

Latvijas Mūzikas terapijas asociācijas biedre, Latvijas Mākslu terapijas asociāciju apvienības valdes locekle, Latvijas pārstāve Eiropas Mūzikas Terapijas Konfiderācijā.

Rīgas Stradiņa Universitātes Maģistra grāds veselības aprūpē. Frīdensburgas dermatoloģijas klīnikā, Vācijā, praktizējusi un veikusi pētījumu par mūzikas medicīniskās rezonanses terapijas ietekmi uz psoriāzes un atopiskā dermatīta pacientu slimības rādītājiem un emocionālo stāvokli. Vairāku publikāciju autore.

Specializējas:

  • Psihofizioloģiskajā relaksācijā, pieaugušajiem un jauniešiem, kas cieš no akūta un hroniska psiholoģiska vai fizioloģiska stresa izraisītiem traucējumiem, kā piemēram, trauksme, bezmiegs, miegainība, emocionāls izsīkums, garastāvokļa svārstības, atmiņas un uzmanības traucējumi, nomākts, depresīvs garastāvoklis, u.c., hronisku slimību saasinājumiem, kā piemēram, psoriāzes, atopiskā dermatīta, ekzēmas, astmas, artrīta, un citām emocionālām un sociālām grūtībām;
  • pēc insulta un smadzeņu traumu rehabilitācijā emocionālo un neiroloģisko funkciju (atmiņa, uzmanība, runa, kustības, emocionālās reakcijas) uzlabošanā;
  • personības krīžu pārvarēšanā un personības izaugsmē pieaugušajiem, jauniešiem un ģimenēm, tai skaitā tiem, kas cieš no atkarības un līdzatkarības (iekšējo resursu apzināšana, motivācijas spēcināšana, pašapziņas paaugstināšana, patiesa paštēla veidošana, uzvedības modeļu atklāšana un pārveide), mūzikas terapijā individuāli un grupās.

„Mans mērķis ir palīdzēt cilvēkiem pārvarēt psihoemocionālas un fiziskas krīzes, atjaunot un stiprināt dabīgos psihes un ķermeņa pašdziedināšanās resursus. Palīdzēt iepazīt un attīstīt personības radošo potenciālu un veicināt tā pašrealizāciju.”

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu