Revolūcija tetovējumu noņemšanā

Revolūcija tetovējumu noņemšanā

19.06.2012

ASV kompānijas Cynergy izstrādātā tetovējumu noņemšanas tehnoloģija, ar kuras palīdzību tūkstošiem cilvēku visā pasaulē bez liekām sāpēm, apjomīgiem naudas tēriņiem un paliekošām rētām jau ir tikuši vaļā no nevēlamiem pagātnes notikumu atgādinājumiem, nu ir atceļojusi arī uz Latviju (Eiropu)!

Šī tehnoloģija ir bāzēta uz Cynergy patentēto emulsiju EliminInk. Emulsija nodrošina ne tikai ātru un, salīdzinoši ar citiem tetovējumu noņemšanas veidiem, efektīvu jebkuras pigmentācijas tetovējumu izvadīšanu no ādas, bet arī to, ka tiek ieekonomēti ievērojami līdzekļi. Visas minētās priekšrocības ļauj Cynergy tehnoloģijai būt līderei pasaules tetovējumu noņemšanas piedāvājumu vidū. Tetovējuma izvadīšana notiek ar ķīmiskas reakcijas starpniecību – šāds princips atstāj vismazāko rētu rašanās iespēju un ļauj rezultātu baudīt jau dažu pirmo nedēļu laikā.

Tetovējumu noņemšanas kursus Latvijā piedāvā prof. J. Ķīša klīnika dermatoloģes Olgas Zaikovskas vadībā. Dermatoloģe Zaikovska ir sertificēta tetovējumu noņemšanas speciāliste. Šī gada sākumā viņa ir guvusi pieredzi ASV, kompānijas Cynergy rīkotajos apmācību kursos. Kompānijas Cynergy izstrādājumi, kuru starpā ietilpst arī ādas balināšanai un tās sadziedēšanai paredzēta produkcija, jau šovasar ir pieejami Latvijā!

Šīs inovatīvās tehnoloģijas pārstāvis Latvijā ir medicīnas preču tirdzniecības kompānija Eastmed.

Komentāri

Autorizēties, lai komentētu